20^T!meS! Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20^T!meS! Public

20^T!meS! Public Server
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Primede na rad admina

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Djops
Webmaster
Webmaster
Djops


Broj poruka : 26
Datum upisa : 25.05.2009
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 8:52 am

Sam naziv topica sve govori, a moderatori i admini foruma zadrzavaju pravo cenzurisanja i uklanjanja nedolicnih postova...
Nazad na vrh Ići dole
https://20times-public.forum.st
Bambojadjo

Bambojadjo


Broj poruka : 5
Datum upisa : 28.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeUto Jun 30, 2009 7:03 am

Imam primedbu sto neki neznaju za chega sluzi admin menjaju mape svakih 2 minuta nece da kick ili ban chetera a i sami nekad koriste cheat,to valjda dok je konkurs pa da budu najbolji....
Nazad na vrh Ići dole
keke^




Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeUto Jun 30, 2009 4:34 pm

...


Poslednji izmenio keke^ dana Sre Jul 01, 2009 1:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
keke^




Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeUto Jun 30, 2009 4:36 pm

......


Poslednji izmenio keke^ dana Sre Jul 01, 2009 1:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bambojadjo

Bambojadjo


Broj poruka : 5
Datum upisa : 28.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeSre Jul 01, 2009 7:51 am

...


Poslednji izmenio Bambojadjo dana Sre Jul 01, 2009 1:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
keke^




Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re   Primede na rad admina Icon_minitimeSre Jul 01, 2009 1:08 pm

SORYYY MISLIO SAM DA SE ZALIS NA DENISA DECKO JE OK !! JER SU GA NEKI JEBAVALI NA SERVERU, A DECKO JE DOBAR..tj drug mi ej i doveo me je na server pa sam mislio da se zalis na njega.... SORY JOS JEDNOM ZA DRUGE ME BAS BRIGA!

IZVINI NA POSTU UPRAVO CE BITI OBRISAN!
Nazad na vrh Ići dole
keke^




Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeSre Jul 01, 2009 1:12 pm

keke^ ::
SORYYY MISLIO SAM DA SE ZALIS NA DENISA DECKO JE OK !! JER SU GA NEKI JEBAVALI NA SERVERU, A DECKO JE DOBAR..tj drug mi ej i doveo me je na server pa sam mislio da se zalis na njega.... SORY JOS JEDNOM ZA DRUGE ME BAS BRIGA!

IZVINI NA POSTU UPRAVO CE BITI OBRISAN!

a sto bi te ja banovo sa foruma ili na serveru kad nisam admin nigde nego naso vidim neki jebu tj zajebavaju ga a najvise je prisutan na serveru!
Nazad na vrh Ići dole
keke^




Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeSre Jul 01, 2009 1:13 pm

evo ako imas klan dodaj me za cw planics@hotmail.com

ili na fourmu http://forum-jcap.tk/


Poz jos 1 izvinjenje
Nazad na vrh Ići dole
Bambojadjo

Bambojadjo


Broj poruka : 5
Datum upisa : 28.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeSre Jul 01, 2009 1:15 pm

ok...

...mislio sam na headadmina da moze da me ban..
Nazad na vrh Ići dole
srboljub




Broj poruka : 4
Datum upisa : 30.06.2009
Godina : 30
Lokacija : beograd

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimePet Jul 03, 2009 7:05 pm

dam tri hedare za redom i dobijem kick za uzvrat od maxe...nije u redu...
Nazad na vrh Ići dole
Bambojadjo

Bambojadjo


Broj poruka : 5
Datum upisa : 28.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeSub Jul 04, 2009 12:53 pm

i mene ban zbog tri heda igraca jednog iza drugoig banujete pogresne,nema veze odo ja na drugi site....
Nazad na vrh Ići dole
Bambojadjo

Bambojadjo


Broj poruka : 5
Datum upisa : 28.06.2009

Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitimeSre Jul 15, 2009 7:25 am

o5 me ban,kakvi sve sabani dobijaju admina neverujem ako moze neko nek me ban sa foruma da mi se izbrise profil.zahvaljujem
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Primede na rad admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Primede na rad admina   Primede na rad admina Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Primede na rad admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» konkurs za admina
» primedba na admina/e
» Konkurs za admine
» Greska admina
» Konkurs za admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
20^T!meS! Public :: 20^T!meS! Public Server :: Primedbe i pohvale za rad admina-
Skoči na: